Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. “BMW” iebrauc grāvī pie Vangažiem, meklē aculieciniekus17


Uz Siguldas pie Vangažiem avarē BMW vadītājs, kurš meklē aculieciniekus.
Uz Siguldas pie Vangažiem avarē BMW vadītājs, kurš meklē aculieciniekus.
Ekrānuzņēmums.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi otrdienas rītā bija uz Siguldas šosejas. Braucot Rīgas virzienā brīdi pirms Vangažiem, avarējis kāds “BMW” autovadītājs, vēstī LNT raidījums “Degpunktā”.

“BMW” šoferis Rihards bija devies savās ikdienas gaitās, līdz kāds cits autovadītājs viņam piebraucis priekšā, kādēļ straujās bremzēšanas dēļ Riharda auto esot saslīdējis un iebraucis grāvī.

“Braucu ar ātrumu apmēram 90 km/h – atbilstoši ceļa segumam un laika apstākļiem, bet kāds autovadītājs ar Škoda Octavia, braucot ar 80 km/h, piebrauca man priekšā, es nospiedu bremzes un, lūk, arī rezultāts! Nav īpaši veiksmīgi, bet tas autovadītājs nemaz neapstājās, neapvaicājās neko, viņš aizbrauca prom. Protams, es būtu pateicīgs, ja kāds kaut ko redzēja,” apbēdināts stāsta Rihards.

Auto bojājumi ir diezgan nopietni, tādēļ būs jāiegulda daudz naudas, lai to atkal saremontētu. Automašīnai pārsista arī degvielas bāka, izlijuši ap 50 litri degvielas.

Rihards lūdz atsaukties notikušā satiksmes negadījuma aculieciniekus. Aculiecinieki aicināti rakstīt uz viņa soctīkla “Facebook” profilu – Rihardam Barkovskim.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv