Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. “BMW” īpašnieks sašutis: viņa auto apzagts policijā?2

Ekrānuzņēmums.

Ventspilnieks Vladislavs piedzīvojis nepatīkamu incidentu – viņam piederošo “BMW” markas automašīnu  nozaga. Tā cietusi satiksmes negadījumā, pēc kā bija pamatīgi bojāta. Auto ticis nogādāts policijas iecirknī, lai veiktu pārbaudes. Kad vīrietis automašīnu atguva, tad atklājies, ka no automašīnas ir pazudusi vairāk nekā 1000 eiro vērta ierīce. Vladislavs uzskata, ka zādzību veicis kāds no policijas darbiniekiem, tā vēstī TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Vladislavs sākumā nav ticējis, ka auto cietis negadījumā, jo viņa auto taču atradies servisā! Vēlāk gan noskaidrojās, ka kāds jauns servisa darbinieks pretlikumīgi izbraucis ar Vladislava auto un avarējis grāvī. Auto pēc negadījuma bijis “lupatās”, tādēļ to nācies ar evakuatora palīdzību nogādāt policijas iecirknī. Vladislavs stāsta, ka, aizejot apskatīt savu auto, atklājis, ka no tās pazudusi antiradara uztveršanas “galva”. Tā kā ierīci neizdevās atrast, Vladislavs policijai rakstījis iesniegumu par zādzību. “Runa ir par principu, – to, ka policijas iecirknī apzog privātīpašumu,” uzskata Vladislavs.

Vladislavs gan zina, ka šī dārgā ierīce Latvijā ir aizliegta. Vladislava rīcībā esošajos foto ir redzams, ka ierīce pēc negadījuma atrodas automašīnā, bet pēc nokļūšanas policijas iecirknī – tā ir pazudusi.  Jāatzīmē, ka pēc avārijas evakuatros aizveda auto uz laukumu, kur var iekļūt tikai darbinieki.

Plašāk skaties pievienotajā video!

Saistītie raksti
LA.lv