Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Bravūrīga tūriste spārda auto un konfliktē Vecrīgā1

Ekrānuzņēmums no Degpunkta video.

Policijas patruļa kopā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbiniekiem bija devušies kontrolēt taksometru vadītājus Vecrīgā. Tiesa gan, viņi reida laikā nebija ģērbušies formās. Ap plkst. 3 naktī, atrodoties pie Laimas pulksteņa un rakstot protokolu kādam pārkāpējam, viņiem nācies uz mirkli atrauties no iesāktā, jo uz gājēju pārejas kāda sieviete vairākas reizes šķērsojusi ielu un centusies spārdīt garām braucošās automašīnas, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Sieviete ātri vien nomierinājusies un aizgājusi uz Vecrīgas pusi, taču pēc neilga laika policisti dzirdējuši kliedzienus un pamanījuši, ka tikko kā manītā sieviete nu jau cenšas izraisīt konfliktu pie restorāna “McDonalds”. Drīz vien noskaidrojies, ka viņa ir 31 gadus veca tūriste no Somijas, kurai izdzērusi pārāk daudz alkohola.  Tūriste tika aizturēta, līdz sastādīts administratīvā pārkāpuma protoklols.

Pēc administratīvā kodeksa 167. panta sods par šādu pārkāpumu ir no 70 līdz 500 eiro. Tūristei par pārkāpumiem piemērots 85 eiro naudas sods.

Plašāk pievienotajā video.

Saistītie raksti
LA.lv