×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. janvāris, 2012
Drukāt

VIDEO: Breds Marčands savaino Sami Salo un saņem 5 spēļu diskvalifikāciju

NHL vienības Bostonas “Bruins” uzbrucējs Breds Marčands diskvalificēts uz piecām spēlēm par pārkāpumu pret Sami Salo asumiem bagātajā spēlē pret Vankūveras “Canucks”.

Marčands otrā perioda beigās šķietami gribēja izvairīties no Sami Salo spēka paņēmiena un strauji pietupās, kā rezultātā Salo piedzīvoja ļoti nepatīkamu kritienu. Viņš spēli nespēja turpināt un ārstu diagnoze – smadzeņu satricinājums. Marčands par šādu rīcību saņēma noraidījumu līdz spēles beigām, kā arī vēlāk viņam tika piespriesta piecu spēļu diskvalifikācija. Video šo situāciju analizē un pieņemto lēmumu par diskvalifikāciju skaidro bijusī NHL zvaigzne Brendans Šenahans, kurš šobrīd ir līgas viceprezidents.

{source}><param name=”flashVars” value=”catid=60&id=148388&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/” /><embed name=”embed” pluginspage=”http://www.adobe.com/go/getflashplayer” src=”http://nhl.cdn.neulion.net/u/videocenter/embed.swf” type=”application/x-shockwave-flash” width=”640″ height=”383″ quality=”high” allowFullScreen=”true” allowScriptAccess=”always” flashVars=”catid=60&id=148388&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/”></embed></object>
{/source}

Marčandam šis nav pirmais šāda veida pārkāpums. Identiski viņš rīkojās pagājušā  gada jūnijā, kad “Bruins” un “Canucks” spēkojās Stenlija kausa finālā. Šis incidents notika ceturtajā spēlē, bet Stenlija kausu ieguva bostonieši, sērijā uzvarot ar 4:3. Zīmīgi, ka gan toreiz, gan tagad Marčands savu vainu neatzīst un norāda, ka tik vien mēģinājis kā sevi aizstāvēt.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/06psuTFVFD4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

 

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+