Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
5. septembris, 2016
Drukāt

VIDEO: Brīdina rīdziniekus: brīvībā iznācis dzīvokļu zagļu grupējums (4)

Foto: shutterstockFoto: shutterstock

Likumsargi paredz, ka jau tuvākajā laikā Pārdaugavā varētu strauji pieaugt zādzību skaits. Proti, brīvībā nonākusi dzīvokļu apzadzēju grupa piecu cilvēku sastāvā, kas, pēc policistu domām, ir savas jomas speciālisti, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Iepriekš šī grupa sirojusi tieši Imantā, Iļģuciemā un Bolderājā. Likumsargi šos vīriešus saista ar desmitiem, iespējams, pat simtiem zādzību.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās!

  2. Kādēļ apzadzēju grupa NONĀKUSI BRĪVĪBĀ? Vai tas “grupējums” devusi kādām nezināmām likumsargātājām iestādēm solījumu un garantiju dzīvokļus turpmāk tikai “apzagt”, bet nekādā gadījumā – nelaupīt? Vai “grupējuma” barveža kontakts ir pieejams, lai viņam tiešajā pavaicātu, kurš dzīvoklis nu gaida rindu? Vai par zagšanu grupā dod tomēr vairāk gadus, nekā solistam? Varbūt tas ir netiešs ieteikums – katram dzīvokli mājās turēt kādu ieroci?

  3. Tiesham smiekli nak! Draugs zvanija tiko pec apzagzhanas, ko teica policija?? “Ja jums ir liecinieki un ja varat pieradit ka jus tiesham apzaga,nu tad mes atbrauksim..bet jus saprotat ka mantu neatgriezisiet un vel jo lielaks chakars jums bus.padomajiet,vai jums tas ir vajadzigs!

  4. Skan kā vakara pasaciņa,tik vienkārši ,sargās ,kas var!Vai šādām personām neuzliek rokassprādzes ,kas fiksē,kur viņi atrodas ,ja kas?

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (4)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (12)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+