Reuters/Scanpix

Vašingtonas “Capitals” vienība trešdien panāca izlīdzinājumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Finālsērijas otrajā spēlē “Capitals” izbraukumā ar 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) pārspēja līgas debitanti Vegasas “Golden Knights”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Jau šī mača astotajā minūtē rezultātu atklāja “Golden Knights” uzbrucējs Džeimss Nīls, tomēr pirmā perioda beigās neizšķirtu panāca Larss Ēlers, bet 26.minūtē pēc precīza “Capitals” kapteiņa Aleksandra Ovečkina metiena viesi jau izvirzījās vadībā.

Dažas minūtes vēlāk Brūkss Orpiks panāca jau 3:1, bet otrās trešdaļas beigās Šejs Teodors samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Zīmīgi, ka aizsargam Orpikam šis bija pirmais vārtu guvums pēdējo 220 spēļu laikā.

Noslēdzošajās 20 minūtēs rezultāts tā arī nemainījās, lai gan divas minūtes līdz pamatlaika beigām lieliska iespēja panākt neizšķirtu bija Aleksam Takam, tomēr viņa raidījumu neticamā veidā ar nūju atvairīja “Capitals” vārtsargs Breidens Holtbijs.

“Pretinieki izveidoja tiešām labu uzbrukumu. Tomēr tāds ir hokejs,” par lielisko epizodi izteicās Holtbijs, kurš uzslavēja “Capitals” komandas mazākumu. “Mums jābūt lepniem par to, ka spēlējām mazākumā. Hokejisti paveica apbrīnojamu darbu. Mūsu lieliskā spēle mazākumā bija panākuma atslēga.”

“Capitals” hokejisti šajā mačā noraidījās septiņas reizes, bet “Golden Knights” spēja izmantot tikai vienu vairākumu.

Šīs sērijas nākamais mačs notiks sestdien.

Pērn par Stenlija kausa ieguvējiem otro gadu pēc kārtas kļuva Pitsburgas “Penguins”, finālā ar 4-2 pārspējot Nešvilas “Predators”. Šogad viņiem Austrumu konferences pusfinālā kāju priekšā aizlika tieši “Capitals”.