Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
11. maijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Centrāltirgū pārdod vecu pārtiku (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas pašvaldības pārziņa esošajā “Rīgas Centrāltirgū” turpina plaukt veco preču rūpals, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Pēdējā mēneša laikā kāds raidījuma skatītājs fiksējis divus gadījumus, kad “Rīgas Centrāltirgū” nelegāli tirgoņi pārdod vecas preces.

Tirgus administrācija raidījumam skaidro, ka “Rīgas Centrāltirgum” nav tādas funkcijas – iznīdēt vecas pārtikas tirgotājus. Savukārt Pārtikas veterinārais dienests (PVD) atzīst, ka pārsimts eiro lielais sods tirgoņus nebiedē, un arī ir neizpratnē par to, kādēļ tirgus vadība “nesakopj” savu teritoriju, bet piever acis uz vecās pārtikas tirgoņiem.

Pastaigājot pa tirgus teritoriju, tāpat raidījums pārliecinās, ka vēl aizvien visās malās skan “sigareti, sigareti!” – proti, vēl aizvien plašā mērogā tiek piedāvāts iegādāties kontrabandas cigaretes.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Par to, ka tirgū iepērkas aplaupītā tautas daļa, kura ēst citur nevar atļauties nopirkt, nav brīnums- kur pieprasījums, tur piedāvājums.
    Bet es brīnos par to: visa pasaule zina, ka tirgoņu tīkli maina derīguma termiņus neskaitāmas reizes, pat uz stikla pudelēm iemanījušies pārslīpēt, bet kontrole dzīvo pilnīgā naivā neziņā.

  2. viņi ko uz marsa dzīvo? Atbildēt

    es pat nebudams rīdzinieks zinu ka centrāltirgū ir speciāli vairākas tirzniecibas vietas kurās pa lēto tirgo pārtiku kam termiņi beigušies. kurš to nezin? neviens tām smalkajām kundzitem neliek tur neko pirkt, bet daudziem ir izvēle vai risket un ēst vecu vai nešt nemaz jo citu nopirkt nevar. tur neviens nevienu nekrāpj, tur visi zin spēles noteikumus.
    un kas smiekligi tad katru gadu to pasniedz kā nezin kādu sensāciju. tā tas ir bijis cik atceros un gan jau ka būs un labi ka ir. es vel labprāt redzetu teikim lēto zāļu aptiekas, vecas zāles kur par smiekligām naudiņām tirgo, vai vispār lētās no krievijas ķīnas…. un no vel kurienes kuras nav pie mums reģistretas utt. lai ir izvēle. citādi šobrid kaut mirsti nost jo dārgās labās licenzetās nevari nopirkt, bet tā varbut ka tām lētajām naudasanāks un izdivosi

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+