×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. jūlijs, 2015
Drukāt

VIDEO: Dana Reizniece – Ozola par ģimenes un darba dzīves līdzsvaru

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Dana Reizniece-Ozola

Latvijas Republikas ekonomikas ministre un četru bērnu mamma Dana Reizniece – Ozola ir pārliecināta, ka laimīgas ģimenes dzīves un darba pienākumu apvienošanai svarīgi ir ikdienas rituāli, kas bērniem rada drošības sajūtu un ļauj ģimenei saspringtajā ikdienā pavadīt vairāk laika kopā.

Informatīvās akcijas ģimenes un darba dzīves līdzsvaram “Darbā bērni” ietvaros tapušā video stāstā Dana Reizniece – Ozola atklāj, ka strādājošajiem vecākiem grūtākais ir tieši bērnu menedžments un lielākais deficīts ir laiks, tādēļ pats svarīgākais ir veidot īpašas un regulāras aktivitātes, kas iedibina kopā būšanas tradīcijas.

Ministres ģimenē tas ir kopīgs brauciens no rīta uz bērnudārzu ar dziedāšanu mašīnā un vakara la-sīšana pirms gulēt iešanas, kas notiek praktiski katru dienu. Brīvdienās visa ģimene dodas kopīgās pastaigās pa piemājas mežu un mazie ģimenes svētki ir arī lielās sestdienu un svētdienu brokastis, kad visi kopā sēž pie galda un bauda vecāku gatavotās brokastis.

Informatīvās akcijas “Darbā bērni” ietvaros savu pieredzi ģimenes un darba dzīves līdzsvaram video stāstos atklāj arī Armands Simsons, trīs bērnu tētis un “Dinamo Rīga” runasvīrs, Agnese Linka, “Latvijas Radio 1” “Ģimenes studijas” programmas vadītāja un divu bērnu mamma, Nellija Šlēgelmilha, pasaules čempione ūdensmotociklu sportā, “333” trases projektu vadītāja un divu bērnu mamma, kā arī Inga Akmentiņa – Smildziņa, “Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm” vadītāja un trīs bērnu mamma.

http://bit.ly/1NKtcls.

Ikviens interesents aicināts iesūtīt savu ģimenes un darba dzīves apvienošanas pieredzes stāstu uz e-pasta adresi: darbaberni@laimigamgimenem.lv vai dalīties ar to sociālajos tīklos, lietojot tēmturi #darbābērni.

“Darbā bērni” informatīva akcija ģimenei draudzīgai darba kultūrai

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+