Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
9. novembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Daudzbērnu ģimenes jūt nedrošību par nākotni (1)

gimene

Graudiņu ģimene ir viena no 34 tūkstošiem ģimeņu, kura ir ieguvusi daudzbērnu ģimenes statusu. Ģimenē šobrīd aug četri bērni dažādā vecumā. Ikdienā ģimenē valda prieks un saticība, tomēr ir problēmas, par kurām uztraucas vecāki. Tā ir nedrošības sajūta dzīvojot Latvijā. Domājot par bērnu nākotni, vecāki nevar atļauties visiem bērniem maksāt par studijām augstskolā un vēlētos vismaz daļēju pabalstu no valsts, kas šobrīd netiek īstenots, vēsta LUSociālo zinātņu fakultātes jauniešu veidotais raidījums KIVI.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja nav naudas tad nedrošība ir arī viena bērna ģimenē.Tikko mainīju naudu no eiro uz mārciņām. No 360e (kas ir Latvijā minimālā alga un ko saņem lielā cilvēku daļa valstī) sanāca 255 mārciņas.Pasakiet Anglijā,ka jums ar šo algu mēnesis jāizdzīvo un jāuztur ģimene jāsamaksā uzpūstie maksājumi! Starp citu preču cenas veikalos Latvijā un Anglijā neatšķiras! Tad kur te var just drošību!!!!Reemigrācijas plāns!!!!

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+