Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
9. novembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Daudzbērnu ģimenes jūt nedrošību par nākotni (1)

gimene

Graudiņu ģimene ir viena no 34 tūkstošiem ģimeņu, kura ir ieguvusi daudzbērnu ģimenes statusu. Ģimenē šobrīd aug četri bērni dažādā vecumā. Ikdienā ģimenē valda prieks un saticība, tomēr ir problēmas, par kurām uztraucas vecāki. Tā ir nedrošības sajūta dzīvojot Latvijā. Domājot par bērnu nākotni, vecāki nevar atļauties visiem bērniem maksāt par studijām augstskolā un vēlētos vismaz daļēju pabalstu no valsts, kas šobrīd netiek īstenots, vēsta LUSociālo zinātņu fakultātes jauniešu veidotais raidījums KIVI.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja nav naudas tad nedrošība ir arī viena bērna ģimenē.Tikko mainīju naudu no eiro uz mārciņām. No 360e (kas ir Latvijā minimālā alga un ko saņem lielā cilvēku daļa valstī) sanāca 255 mārciņas.Pasakiet Anglijā,ka jums ar šo algu mēnesis jāizdzīvo un jāuztur ģimene jāsamaksā uzpūstie maksājumi! Starp citu preču cenas veikalos Latvijā un Anglijā neatšķiras! Tad kur te var just drošību!!!!Reemigrācijas plāns!!!!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+