×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
11. maijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Daugavpils junioram Kostigovam šausminošs kritiens Polijā

foto - Maciej Ksytafoto - Maciej Ksyta

Daugavpils “Lokomotīve” spīdveja komandas juniors Jevgeņijs Kostigovs piedzīvoja šausminošu kritienu Polijas Nice līgas mačā izbraukumā Pilā pret “Polonia” komandu.
Otrajā – junioru – braucienā ar savu motociklu netika galā “Polonia” komandas braucējs Arkadiušs Pavlaks, kura motocikls ietriecās Kostigovā.
Sākotnēji bija aizdomas par mugurkaula skriemeļu lūzumu, kuras, par laimi, neapstiprinājās. Kostigovam konstatēts smadzeņu satricinājums un kaula plīsums kājā. Bez sacensībām būšot jāiztiek apmēram 3-4 nedēļas.

“Lokomotīve” šajā mačā izcīnīja uzvaru ar 49:40, mājiniekiem atļaujot uzvarēt tikai divos braucienos. Daugavpiliešu sastāvā rezultatīvākie bija leģionāri – Jonas Kilmakorpi atveda 15 punktus, Fredriks Lindgrēns – 10.
“Lokomotīve” uzvarējusi pirmajās sešās Nice līgas cīņās un ir pārliecinoša turnīra tabulas līdere. “Polonia” komandas treneri pēc cīņas novēlēja daugavpiliešiem ātru ceļu uz Polijas Ekstralīgu. Komanda vietu tajā nopelnīja jau pērn, taču dažādu formalitāšu un nolikuma dīvainību dēļ tam netika pielaista. Cerēsim, tas izdosies nākamgad.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+