Bens Māršals cīņā pret ‘Vitjaz”.

Rīgas “Dinamo” piektdien, sākot svarīgu trīs spēļu izbraukuma sēriju, KHL mačā ar rezultātu 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) zauydēja Maskavas apgabala “Vitjaz” vienībai.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Ģirta Ankipāna trenētā komanda zaudēja trešajā mačā pēc kārtas, turpretī “Vitjaz” pārtrauca piecu zaudējumu sēriju.

Rīdziniekiem vārtus guva Kirils Sļepecs, kuram tas bija pirmais precīzais metiens Latvijas komandas rindās. Pie rezultatīvām piespēlēm tika aizsargi Kristaps Zīle un Nerijus Ališausks.

“Dinamo” jau spēles ievadā tika pie iespējas spēlēt vairākumā, taču to izniekoja. Turpretī pašu mazākums izrādījās liktenīgs, jo devītajā minūtē mājinieki ātrā uzbrukumā panāca 1:0, ripu Aleksandera Salāka sargātajā cietoksnī iebakstot Pāvelam Varfolomejevam. Perioda otrajā pusē, 15.minūtē, pēc rīdzinieku kļūdas “Vitjaz” izveidoja ātru uzbrukum, kuru ar precīzu metienu noslēdza Peka Jormaka.

Turpinājumā rīdzinieki nespēja izrādīt nopietnu pretestību un otrā perioda sestajā minūtē Daņila Moisejevs palika nepieskatīts viens pretī “Dinamo” vārtiem, no vidējas distances raidot ripu mērķī. Tiesa, pāris minūtes vēlāk Sļepecs ar tālu un spēcīgu raidījumu samazināja laukuma saimnieku pārsvaru. Trešdaļas otrajā pusē Rīgas komanda neizmantoja vairākumu.

Arī trešo periodu aktīvāk iesāka Podoļskas hokejisti, kā rezultātā tika pie iespējas spēlēt vairākumā, kuru neizmantoja, taču trešdaļas astotajā minūtē guva vārtus – pretuzbrukumā Miro Altonens izslidoja viens pret Salāku un trieca ripu tīklā. Perioda otrajā pusē abas komandas apmainījās noraidījumiem, taču spēle nevienādos sastāvos rezultātu uz tablo neizmainīja.

Svētdien “Dinamo” viesos tiksies ar “Soči” komandu, bet otrdien – ar Čerepovecas “Severstaļ”.

Rīdzinieki ir četru atpalicēju komandu grupā Rietumu konferencē, kurā bez pašiem ietilpst arī Minskas “Dinamo”, Čerepovecas “Severstaļ” un “Soči”, šobrīd ar 23 punktiem 31 spēlē ieņemot pirmspēdējo vietu visā līgā. Savukārt “Vitjaz” ar 38 punktiem 31 cīņā ir piektajā pozīcijā Rietumu konferencē.