Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
8. jūnijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Divas jaunkundzes apstrādā atpūtnieku (2)

Foto no videoFoto no video

Pateicoties Rīgas pilsētā uzstādītajām videonovērošanas kamerām, likumsargiem izdevies notvert divas jaunkundzes, kuras visai nekaunīgi apzagušas kādu atpūtnieku, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Kameras vairākas minūtes rūpīgi sekojušas kādam iereibušam vīrietim un viņa pavadonēm. Kādā mirklī, kad trijotne nonākusi tumšākā vietā, puisis apsēdies uz trepēm un iemidzis. Meitenes vēl mirkli pie viņa uzkavējušās, bet tad negaidīti raitā solī devušās prom. Tāpēc likumsargi pieļāva, ka viņas paspējušas ielūkoties aizmigušā puiša kabatās.

Lai arī abas inspektoru sastaptās jaunkundzes likušas lietā visas savas aktrišu dotības, aiz viena no parka soliņiem atrastais dārgais mobilais telefons skaidri un gaiši liecinājis par to, ka policistu aizdomas izrādījušās patiesas.

Jaunās sievietes aizturētas.Par nejauši iepazītā vīrieša apzagšanu ierosināta krimināllieta.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dabiskā izlase. 🙂

  2. tam “puisim”(pļēguram) vajadzēja bikses un apakšbikses novilkt !!

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+