Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
8. jūnijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Divas jaunkundzes apstrādā atpūtnieku (2)

Foto no videoFoto no video

Pateicoties Rīgas pilsētā uzstādītajām videonovērošanas kamerām, likumsargiem izdevies notvert divas jaunkundzes, kuras visai nekaunīgi apzagušas kādu atpūtnieku, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Kameras vairākas minūtes rūpīgi sekojušas kādam iereibušam vīrietim un viņa pavadonēm. Kādā mirklī, kad trijotne nonākusi tumšākā vietā, puisis apsēdies uz trepēm un iemidzis. Meitenes vēl mirkli pie viņa uzkavējušās, bet tad negaidīti raitā solī devušās prom. Tāpēc likumsargi pieļāva, ka viņas paspējušas ielūkoties aizmigušā puiša kabatās.

Lai arī abas inspektoru sastaptās jaunkundzes likušas lietā visas savas aktrišu dotības, aiz viena no parka soliņiem atrastais dārgais mobilais telefons skaidri un gaiši liecinājis par to, ka policistu aizdomas izrādījušās patiesas.

Jaunās sievietes aizturētas.Par nejauši iepazītā vīrieša apzagšanu ierosināta krimināllieta.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dabiskā izlase. 🙂

  2. tam “puisim”(pļēguram) vajadzēja bikses un apakšbikses novilkt !!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+