Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Dzērājšoferis izraisa avāriju ar motociklu: cietuši trīs cilvēki0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Aizvadītās sestdienas rītā kādā Jūrmalas veikaliņā ienācis vietējiem jau labi zināms vīrietis. Lai gan tobrīd bija tikai nedaudz pāri plkst. 9.00, atnācēja vienīgais pirkums bija “limonāde un pudele šņabja”. Turpmākie notikumi gan būtu palikuši bez ievērības un apreibušais šoferis pat būtu izsprucis no soda, ja vien pēcpusdienā turpat Slokas un Skuju ielas krustojumā dažus desmitus metrus no veikaliņa neatskanētu blīkšķis, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Aculiecinieki raidījumam atzina, ka, visticamāk, apreibušā stūrētais vieglais auto izbraucis tieši pa galveno ceļu tobrīd braucošā motocikla priekšā. Motociklists, nespējot laikus apstāties, ietriecies tieši dzērājšofera vadītā auto durvīs. Motociklu vadījis kāds 46 gadus vecs vīrietis, bet pasažiera vietā atradusies viņa 44 gadus vecā dzīvesbiedre.

Šobrīd policisti neatklāj, cik promiļu reibumā atradies “Renault” šoferis, taču ir skaidrs, ka viņš automobili “pilotējis pēc grādīgo malkošanas”, ziņoja “Degpunktā”.

Ir ierosināta krimināllieta, un dzērājšoferi pēc iznākšanas no slimnīcas sagaida ne tikai atveseļošanās periods, bet arī tiesu darbi un, iespējams, pat kāds laiks aiz cietuma restēm.

Mediķu palīdzība bija vajadzīga trim cietušajiem, kurus nogādāja slimnīcā stabilā stāvokli, taču ar nopietnām traumām. Visi avārijā cietušie turpina ārstēties.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv