Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Dzērājšoferis “pilotē” pa gājēju ielu Vecrīgā bez vadītāja apliecības0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Kāds šoferis nakts vidū vizinājies pa gājēju ieliņu Vecrīgas “sirdī”. Šoreiz viss nav beidzies ar soda protokolu vien, bet gan krietni lielākām nepatikšanām – dūru izvicināšanu ar policistiem, roku dzelžiem un pat kriminālprocesu, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

“Audi” šoferis ar savu auto policistu “deguna galā pilotēja” tikai pa gājējiem un velobraucējiem paredzēto Audēju ielas posmu.Tā kā vīrietis atzinis, ka viņam nemaz nav autovadītāja apliecības, turklāt no auto salona bija jūtama spēcīga alkohola smaka, uz notikuma vietu tika izsaukti arī kolēģi no ceļu policijas.

Ne vien ar pašvaldības policistiem, bet arī ar ceļu policistiem aizturētais nav vēlējies sadarboties, tomēr vēlāk atklāja savu identitāti. Pēc Valsts policijas lūguma viņš tika nogādāts Tvaika ielā 2, kur tika veikta alkohola koncentrācijas izelpā pārbaude.

Vīrietis gan pretojās un no policijas busiņa izkāpa ārā ar “pamatīgu pretestību” – policijai nācās pielietot spēku. Desmit minūtes vēlāk – jau ekspertīžu centrā – šoferis turpināja atteikties sadarboties ar policijas darbiniekiem, un, lai iereibušo vīrieti savaldītu, nācies pielietot fizisku spēku un rokudzelžus. Un tas ir vēl viens administratīvais pārkāpums.

Ņemot vērā, ka viņš vadīja auto bez vadītāja apliecības, vīrietis tika nogādāts policijas iecirknī Gaujas ielā Rīgā, kur tiks lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv