Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
15. aprīlis, 2015
Drukāt

VIDEO: ECB preses konferenci pārtrauc protestētāja

Kadrs no videoKadrs no video

Eiropas Centrālās bankas (ECB) prezidenta Mario Dragi preses konferenci bankas galvenajā mītnē Frankfurtē trešdien uz īsu brīdi pārtrauca jauna sieviete, kas uzbruka Dragi ar saukli “izbeigt ECB diktatūru”.

20-30 gadus veco sievieti, kurai mugurā bija teniskrekls ar uzdrukātu tādu pašu saukli, ātri no telpām izveda drošības darbinieki, un ECB vadītāja preses konference atsākās.

Jaunā sieviete laikā, kad Dragi sāka preses konferenci par bankas pēdējo padomes sanāksmi, izkliedza savu saukli un steidzās uz skatuvi, metot konfeti līdzīgu priekšmetu.

Sievietei tuvojoties Dragi pazuda no skatuves, bet dažas minūtes vēlāk atgriezās un turpināja savu runu.

Daži aktīvisti apsūdz ECB par mēģinājumiem uzspiest budžeta taupības pasākumus eiro zonas valstīm, piemēram, Grieķijai, kas īsteno glābšanas aizdevuma programmu.

ECB trešdien padomes sēdē nolēma atstāt spēkā galveno bāzes refinansēšanas likmi rekordzemajā 0,05% līmenī.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+