Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
15. aprīlis, 2015
Drukāt

VIDEO: ECB preses konferenci pārtrauc protestētāja

Kadrs no videoKadrs no video

Eiropas Centrālās bankas (ECB) prezidenta Mario Dragi preses konferenci bankas galvenajā mītnē Frankfurtē trešdien uz īsu brīdi pārtrauca jauna sieviete, kas uzbruka Dragi ar saukli “izbeigt ECB diktatūru”.

20-30 gadus veco sievieti, kurai mugurā bija teniskrekls ar uzdrukātu tādu pašu saukli, ātri no telpām izveda drošības darbinieki, un ECB vadītāja preses konference atsākās.

Jaunā sieviete laikā, kad Dragi sāka preses konferenci par bankas pēdējo padomes sanāksmi, izkliedza savu saukli un steidzās uz skatuvi, metot konfeti līdzīgu priekšmetu.

Sievietei tuvojoties Dragi pazuda no skatuves, bet dažas minūtes vēlāk atgriezās un turpināja savu runu.

Daži aktīvisti apsūdz ECB par mēģinājumiem uzspiest budžeta taupības pasākumus eiro zonas valstīm, piemēram, Grieķijai, kas īsteno glābšanas aizdevuma programmu.

ECB trešdien padomes sēdē nolēma atstāt spēkā galveno bāzes refinansēšanas likmi rekordzemajā 0,05% līmenī.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzē (1)Vistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (7)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+