Mobilā versija
+1.9°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
15. aprīlis, 2015
Drukāt

VIDEO: ECB preses konferenci pārtrauc protestētāja

Kadrs no videoKadrs no video

Eiropas Centrālās bankas (ECB) prezidenta Mario Dragi preses konferenci bankas galvenajā mītnē Frankfurtē trešdien uz īsu brīdi pārtrauca jauna sieviete, kas uzbruka Dragi ar saukli “izbeigt ECB diktatūru”.

20-30 gadus veco sievieti, kurai mugurā bija teniskrekls ar uzdrukātu tādu pašu saukli, ātri no telpām izveda drošības darbinieki, un ECB vadītāja preses konference atsākās.

Jaunā sieviete laikā, kad Dragi sāka preses konferenci par bankas pēdējo padomes sanāksmi, izkliedza savu saukli un steidzās uz skatuvi, metot konfeti līdzīgu priekšmetu.

Sievietei tuvojoties Dragi pazuda no skatuves, bet dažas minūtes vēlāk atgriezās un turpināja savu runu.

Daži aktīvisti apsūdz ECB par mēģinājumiem uzspiest budžeta taupības pasākumus eiro zonas valstīm, piemēram, Grieķijai, kas īsteno glābšanas aizdevuma programmu.

ECB trešdien padomes sēdē nolēma atstāt spēkā galveno bāzes refinansēšanas likmi rekordzemajā 0,05% līmenī.

Pievienot komentāru

Policija sākusi kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas novada saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+