×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
9. novembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Ēģiptē varētu būt palikuši vēl 150 latviešu tūristi (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Patlaban Ēģiptē vēl varētu būt palikuši aptuveni 150 tūristi no Latvijas, kas Šarmelšeihā ieradās ar tūroperatoru GoAdventure, lēš Ēģiptē “iestrēgusi” latviešu tūriste Annija, kuras lidojums mājup jau vairākas reizes ir atcelts un kura ir neziņā par to, kas notiks tālāk, vēsta LNT raidījums 900 Sekundes.

Portālam Skaties.lv izdevās sazināties ar Anniju svētdienas vakarā. Viņa atzina, ka, lidojot uz Ēģipti, aviokompānijas Air Cairo gaisa kuģis esot bijis pilns, līdz ar to Šarmelšeihā varētu būt palikuši apmēram 120 – 150 Latvijas tūristi.

“Mēs neko nezinām, un ir tāda sajūta, ka šo laiku mums te tikai pagarina. Ir sajūta, – ja nebūtu radinieku Latvijā, kas visu laiku zvanās, mēs te paliktu vēl ilgāk,” LNT raidījumam 900 sekundes sacīja latviešu tūriste Annija.
Tūroperatora GoAdventure pārstāvji LNT 900 sekundēm nebija gatavi komentēt šo situāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kapēc Latviešu tūristi? Sabiedrība pieprasa! Publicēt visu to 400 tūristu sarakstu, kuri šodien var atļauties doties ceļojumā uz šādām zemēm. Viņu tautību! Un tur būs uzreiz redzams, ka tur 90% ir krievi! Kuriem ir milzīga vēlme atrasties blakus, kara stāvokļa zemēm! Jā un Knabam pārbaudīt, Publicēt šo ceļotāju nodarbinātību un vai viņi maksā nodokļus!?

  2. Pasaules apceļotājus nevajag steidzināt atgriezties.Kad viss būs apskatīts,pasēdēs,atpūtīsies un paši atgriezīsies.

  3. musu amatpersonas melo pat sīkumos Atbildēt

    jo tas acimredzot ir asinis un bez meliem nekādi. sākumā skaļi deklareja ka izvedīs visus ar DIVIEM lidojumiem, nupat jau divi ir atvesti un izradās ka nekā vel 150 palikuši

Draugiem Facebook Twitter Google+