Mobilā versija
Brīdinājums +1.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
3. augusts, 2016
Drukāt

VIDEO: Ekskursija uz Rundāles pili apraujas ar smagu avāriju (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Šī diena diemžēl paliks sliktā atmiņā cilvēku grupai, kas bija nolēmusi doties ekskursijā uz Rundāles pili. Ceļš uz iecerēto apskates vietu aprāvās visai ātri, jo pusceļā viņiem ceļu nogrieza cita automašīna, kā rezultātā brauciens beidzās grāvī, vēsta LNT raidījums Degpunktā.

Samīcīts mazizmēra Audi un Toyota grāvī, ceļu policija un trīs mediķu brigādes – tā trešdien, 3. augustā, pusdienlaikā izskatījās uz Bauskas šosejas. Virzienā no Rīgas uz Rundāles pili bija devusies Toyota, Audi braucis pretī un pēkšņi veicis bīstamu manevru.

Toyota šoferis no došanās uz slimnīcu atteicās. Iespējams, slikto pašsajūtu slēpa stress par notikušo. Toyota pasažieres tikmēr aprūpēja mediķi, jo bija aizdomas pat par ribu lūzumu. Audi vadītājs un pasažiere arī nonāca mediķu aprūpē. Policijas darbinieks skaidroja – traumas ir nopietnas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tajā krustā izbraucot no Rundāles daudzi šoferi nepaskatās pa kreisi,man personīgi 2 reizes pat pagājušo mēnesi nogrieza ceļu un bij jābremzē ļoti asi.Uzmanieties !!!

  2. Paldies Dievam,ka visi dzīvi.

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (46)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+