Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
3. augusts, 2016
Drukāt

VIDEO: Ekskursija uz Rundāles pili apraujas ar smagu avāriju (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Šī diena diemžēl paliks sliktā atmiņā cilvēku grupai, kas bija nolēmusi doties ekskursijā uz Rundāles pili. Ceļš uz iecerēto apskates vietu aprāvās visai ātri, jo pusceļā viņiem ceļu nogrieza cita automašīna, kā rezultātā brauciens beidzās grāvī, vēsta LNT raidījums Degpunktā.

Samīcīts mazizmēra Audi un Toyota grāvī, ceļu policija un trīs mediķu brigādes – tā trešdien, 3. augustā, pusdienlaikā izskatījās uz Bauskas šosejas. Virzienā no Rīgas uz Rundāles pili bija devusies Toyota, Audi braucis pretī un pēkšņi veicis bīstamu manevru.

Toyota šoferis no došanās uz slimnīcu atteicās. Iespējams, slikto pašsajūtu slēpa stress par notikušo. Toyota pasažieres tikmēr aprūpēja mediķi, jo bija aizdomas pat par ribu lūzumu. Audi vadītājs un pasažiere arī nonāca mediķu aprūpē. Policijas darbinieks skaidroja – traumas ir nopietnas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tajā krustā izbraucot no Rundāles daudzi šoferi nepaskatās pa kreisi,man personīgi 2 reizes pat pagājušo mēnesi nogrieza ceļu un bij jābremzē ļoti asi.Uzmanieties !!!

  2. Paldies Dievam,ka visi dzīvi.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+