×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
8. septembris, 2016
Drukāt

VIDEO: eksperimentā pārbauda KNAB priekšnieka Streļčenoka modrību

Foto no videoFoto no video

Anonīmā slēptās kameras eksperimentā pārbaudīta Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jaroslava Streļčenoka modrība, lai pārbaudītu KNAB vadītāja atbilstību amatam.

“Vai labs ārsts paiet garām uz ielas nokritušam cilvēkam? Vai krietns skolotājs izliekas neredzam aizdomīgus tipus pie skolas durvīm? Vai kārtīgs ugunsdzēsējs pabrauc garām degošai mājai? Nē! Vai “neredzīgs” priekšnieks var stūrēt KNAB? Jā! To ir pierādījis slēptās kameras eksperiments, kurā pārbaudījām pašreizējā KNAB priekšnieka Jaroslava Streļčenoka modrību,” raksta video autori.

Pēc autoru domām, pārbaudījumus Streļčenoks neiztur, tāpēc secina, ka KNAB nepieciešams kompetentāks vadītājs: “Naudas čupa, kas lido laukā no priekšā braucoša auto bagāžnieka, atklāta korupcijas reklamēšana un “aplokšņu algu” provokācija pie KNAB vārtrūmes — vai KNAB priekšnieks mana ko aizdomīgu, parastā darbdienas rītā dodoties no mājām uz biroju Rīgā? Nē, šajā “vērīguma testā” Streļčenoks izgāžas”.

Jau ziņots, ka 17.augustā tika izsludināts konkurss uz KNAB priekšnieka amatu un pieteikumi tiek gaidīti līdz 13.septembrim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+