×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
20. decembris, 2015
Drukāt

VIDEO, FOTO: Melnais punkts pie Jelgavas. Kā izskaidrojamas daudzās avārijas? (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Bīstama avārija nedēļas vidū notikusi Jelgavas pusē, kad netālu no Ozolniekiem pie pagrieziena uz Cenām, saskrējās divas vieglās automašīnas – Audi un Toyota. Abu automašīnu vadītājas ar nopietnām traumām nogādātas slimnīcā, bet šī vieta, kur notika sadursme jau nodēvēta par vietējo “melno punktu”, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Avārija notikusi, jo 21 gadu vecā Toyota autovadītāja veikusi pārgalvīgu apdzīšanas manevru vietā, kur to nedrīkst darīt un ietriekusies sānos automašīnai Audi, kuras 51 gadu vecā vadītāja tobrīd veica kreiso pagriezienu. Abas sievietes nogādātas slimnīcā, kur konstatētas galvas un krūškurvja traumas. Notikuma vietā sastopam Audi vadītājas paziņu, kura radinieki jau šajā krustojumā reiz dabūjuši ciest.

Audi vadītājas vīrs ir šokā – sievu no samīcītā Audi izgriezuši ugunsdzēsēji. Vīrietis pats tobrīd bijis mājās, bet dzirdējis tālumā “ātro” sirēnas – sirdsbalss teikusi priekšā, ka šoreiz kaut kas nav labi.

Jānis gan notikušajā nevaino tikai neveiksmīgi veidoto krustojumu. Arī pašiem šoferiem jāuzņemas liela daļa atbildības. Proti, piebremzēt un ļaut priekšā braucošai automašīnai nogriezties uz mazāksvarīga ceļa aizņem tikai vienu sekundi, bet pēc tam ceļš brīvs un var traukties tālāk.

Jāpiebilst, ka šajā pašā vietā oktobrī jau notika viena satiksmes nelaime, kurā cieta kāda sieviete un viņas 15 gadus vecais dēls. Otras automašīnas šoferis, būdams šoka stāvoklī, toreiz no negadījuma vietas aizbēga, bet vēlāk pats labprātīgi pieteicās policijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Jelgava vispār ir viens liels melnais punkts, Rīgā braucu viss normāli, iebraucu Jelgavā sākas, 2 velkas viens otram blakus uz 40 km/h. Brauc visu laiku kāds “aklajā punktā” tieši tādā ātrumā kā tu brauc, spoguļos skatās retais. Jelgavā iedegas dzeltenais, iedegās zaļais un tad cilvēki mēģina ielikt ātrumā un pēc 5 sekundēm sāk tikai kustēties. Posms starp Jelgavu un Ozolniekiem, daži km, ārpus pilsētām, atļautais ātrums 90 km/h, Jelgavas pilsētas autobusi velkas uz 50 km/h!

    Nemaz nerunāsim par luksaforiem, kur dzeltanās gaismas degšanas laiks ir 1 sekunde, ja nomirgo zaļais, tad ir 2 varidanti, lai arī cik tālu no krustojuma būsi, bremzē kā nelabais vai pārbrauc pie sarkanā, jo dzeltenā Jelgavā nav.

  2. Pasauciet Vangu lai izstāsta. Un būs arī labs raksts.

  3. “Divi slikti autovadītāji brauc tik ilgi, kāmēr sastopa viens otru krustojumā” /autovadītāju gudrība/

Draugiem Facebook Twitter Google+