Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. novembris, 2015
Drukāt

VIDEO, FOTO: Pēc iesūtīto Rīgas logotipu izsmiešanas domes pārstāvji jau “ieslēdz atpakaļgaitu” (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Sociālajos tīklos jaunā Rīgas logotipa meklējumus, kuros iesaistīta visa sabiedrība, nodēvējuši par “humoršovu”, tāpat iesūtītos darbus asi kritizē arī nozares eksperti. Intervijā raidījumā 900 sekundes Rīgas vicemērs Andris Ameriks pauda, ka par visām varītēm logotipu no iesūtītajiem darbiem nav jāatrod, vēsta LNT raidījums “900 sekundes”.

“Es domāju, ka tie, kas sauc logo meklēšanu par humoršovu, nedaudz pārspīlē. Mērķis šiem logo meklējumiem bija aktivizēt zināmu daļu radošu cilvēku, lai viņi piedāvā savas idejas. Dzīve iet uz priekšu, nāk jauni cilvēki, jaunas paaudzes ienāk darba dzīvē. Kādā veidā varētu šodien, 21. gadsimtā, izskatīties Rīga? Tas ir cits jautājums, vai šis logo tiks pieņemts,” sacīja Ameriks.

“Ir cerība atrast rezultātu, bet tas nenozīmē, ka mums par katru cenu rezultāts ir jāpanāk. Iespējams, ka no pirmā piedāvājuma neko veiksmīgu neesam atraduši,” to, ka šādā veidā Rīgas logotipu būs grūti atrast,” atzīst vicemērs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šaubos, ka izdosies jēdzīgu logo Rīgai radīt kāmēr tur saimnieko svešs gars. Iznāks kaut kas līdzīgs Rīgas robežzīmēm ar sirsniņām vai kaķu māja ar sarkano zvaigzni.

  2. Un kurš tad liedza piedalīties tā sauktajiem nozares ekspertiem? Vai aizvainotais lepnums un sava lielummānija, pārspīlētais svarīgums?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+