×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
12. novembris, 2015
Drukāt

VIDEO, FOTO: Pēc iesūtīto Rīgas logotipu izsmiešanas domes pārstāvji jau “ieslēdz atpakaļgaitu” (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Sociālajos tīklos jaunā Rīgas logotipa meklējumus, kuros iesaistīta visa sabiedrība, nodēvējuši par “humoršovu”, tāpat iesūtītos darbus asi kritizē arī nozares eksperti. Intervijā raidījumā 900 sekundes Rīgas vicemērs Andris Ameriks pauda, ka par visām varītēm logotipu no iesūtītajiem darbiem nav jāatrod, vēsta LNT raidījums “900 sekundes”.

“Es domāju, ka tie, kas sauc logo meklēšanu par humoršovu, nedaudz pārspīlē. Mērķis šiem logo meklējumiem bija aktivizēt zināmu daļu radošu cilvēku, lai viņi piedāvā savas idejas. Dzīve iet uz priekšu, nāk jauni cilvēki, jaunas paaudzes ienāk darba dzīvē. Kādā veidā varētu šodien, 21. gadsimtā, izskatīties Rīga? Tas ir cits jautājums, vai šis logo tiks pieņemts,” sacīja Ameriks.

“Ir cerība atrast rezultātu, bet tas nenozīmē, ka mums par katru cenu rezultāts ir jāpanāk. Iespējams, ka no pirmā piedāvājuma neko veiksmīgu neesam atraduši,” to, ka šādā veidā Rīgas logotipu būs grūti atrast,” atzīst vicemērs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šaubos, ka izdosies jēdzīgu logo Rīgai radīt kāmēr tur saimnieko svešs gars. Iznāks kaut kas līdzīgs Rīgas robežzīmēm ar sirsniņām vai kaķu māja ar sarkano zvaigzni.

  2. Un kurš tad liedza piedalīties tā sauktajiem nozares ekspertiem? Vai aizvainotais lepnums un sava lielummānija, pārspīlētais svarīgums?

Draugiem Facebook Twitter Google+