Buffalo Sabres center Zemgus Girgensons (28) scores on Los Angeles Kings goalie Jonathan Quick (32) during the first period of an NHL hockey game in Los Angeles Saturday, Oct. 14, 2017. (AP Photo/Reed Saxon)

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons sestdien guva pirmos vārtus šosezon, bet viņa pārstāvētā NHL vienība Bufalo “Sabres” piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas – 2:4 Losandželosā pret “Kings”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115

Girgensons 16. minūtē guva vārtus ātrajā pretuzbrukumā, atklājot spēles rezultātu. Viņš kopumā spēlēja vairāk kā 16 minūtes, izpildīja vienu spēka paņēmienu un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Mājinieki uzvaru nesošos vārtus guva vien 59. minūtē, kad vairākumā precīzs bija Drjū Doutijs.

“Sabres” zaudējusi visās piecās spēlēs un Austrumu konferencē atrodas pēdējā vietā.