Latvijas hokejists Zemgus Girgensons sestdien NHL spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Bufalo “Sabres” izbraukumā ar 2:1 pārspēt Otavas “Senators”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Girgensons mača 49. minūtē piedalījās uzbrukumā, kuru ar vārtu guvumu noslēdza Sems Reinharts. Tobrīd “Sabres” izvirzījās vadībā ar 2:1 un rezultāts līdz spēles beigām vairs nemainījās. Zemgus spēlēja 13:07 minūtes, divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējam 11 mačos ir četri punkti (1+3), bet komanda Rietumu konferences kopvērtējumā atrodas 11. vietā.

“Senators” vārtus sargāja Kreigs Andersons, kura sievai šonedēļ tika konstatēts vēzis. Komanda iesildījās īpašos kreklos, bet skatītāji pauda atbalstu spēlētājam šajā grūtajā brīdī.

Video “Sabres” otrais vārtu guvums ir no 2:23 minūtes.