Zemgus Girgensons noslēdzis jaunu līgumu ar Bufalo “Sabres”.

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons otrdien nopelnīja rezultatīvu piespēli NHL mačā, bet viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” viesos ar 2:4 piekāpās Floridas “Panthers”.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Girgensons astoņas sekundes pirms mača izskaņas sekmēja Vladimira Sobotkas vārtu guvumu, nopelnot 13. rezultativitātes punktu šosezon (3+10). Kopumā viņš spēlēja vairāk kā 14 minūtes, izpildīja trīs spēka paņēmienus un bloķēja divus sāncenšu metienus, bet lietderības koeficients bija pozitīvs +1.

Pēc diviem periodiem “Sabres” bija vadībā ar 1:0, taču noslēdzošo cēlienu iesāka ļoti neveiksmīgi, ātri ielaižot trīs vārtus, kas arī izšķīra mača likteni. Bufalo hokejisti zaudējuši četrās no pēdējām piecām spēlēm un Austrumu konferences kopvērtējumā atrodas desmitajā vietā, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par sešiem punktiem, bet “Panthers” ir 12. vietā.

Teodors Bļugers nebija pieteikts Pitsburgas “Penguins” mačam pret Ņūdžersijas “Devils” (4:3).