Latvijas hokejists Zemgus Girgensons šosezon NHL septiņās spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons trešdien guva vārtus otrajā NHL spēlē pēc kārtas, bet viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” viesos papildlaikā ar 2:3 zaudēja Ņujorkas “Islanders”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Girgensons otrā perioda vidū pēc teicamas Džeika Aikela piespēles panāca 1:1 (video no 20. sekundes). Viņš spēlēja 14:14 minūtes, četras reizes meta pa vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Trešajā periodā Kails Okposo izvirzīja “Sabres” vadībā, tomēr mača izskaņā mājinieki līdzsvaroja rezultātu. Pagarinājumā uzvaras vārtus “Islanders” labā guva Metjū Barzals.

Zemgus Girgensons šosezon 32 spēlēs guvis trīs vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -1.

“Sabres” ar 26 punktiem 37 mačos Austrumu konferencē ir pēdējā, 16. vietā, bet “Islanders” ar 44 punktiem ir astotajā pozīcijā.