Latvijas hokejists Zemgus Girgensons pirmdien guva vārtus, taču viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” NHL čempionāta spēlē viesos ar 2:3 zaudēja Detroitas “Red Wings”.
Girgensons ar precīzu metienu izcēlās mača 58. minūtē, samazinot deficītu līdz 1:3. Minūti vēlāk Sems Reinharts guva vēl vienus vārtus, tomēr no zaudējuma izglābties viesi nespēja.
Latviešu uzbrucējs spēlēja 14:17 minūtes, trīs reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.
Girgensons vārtus nebija guvis kopš 25. janvāra. Šosezon kopā 65 spēlēs viņam 6+11 un negatīva lietderība -1. “Sabres” Austrumu konferencē atrodas 14. vietā 16 komandu konkurencē, bet “Red Wings” ir devītie.