sabres.nhl.com

Zemgus Girgensons izcēlies ar vārtu guvumu Ņujorkas “Madison Square Garden” arēnā, palīdzot Bufalo “Sabres” NHL čempionāta spēlē ar 4:3 pārspēt vietējos “Rangers” hokejistus.
Otrās trešdaļas sākumā Girgensons ar atkārtotu metienu pārspēja “Rangers” vārtsargu, zviedru Henriku Lindkvistu un panāca 3:0 “Sabres” labā. Latvietim tie bija septītie vārti šajā sezonā, kopā viņa rēķinā ir 18 (7+11) punkti. Girgensons šajā spēlē laukumā bija 12 minūtes un 31 sekundi, četras reizes meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un spēli pabeidza ar +2 lietderības koeficientu.
“Sabres” bija vadībā ar 3:0 un 4:1, tomēr spēles izskaņā “Rangers” samazināja rezultāta starpību un ieguva iespēja atspēlēties gan lielajā vairākumā “5 pret 3”, gan nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.
“Sabres” ar 77 punktiem Rietumu konferencē ieņem 14. vietu un jau zaudējuši izredzes iekļūt Stenlija kausa izcīņas turnīrā.