Zemgus Girgensons

Neveiksmīgu spēli aizvadījisn Latvijas hokejists Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas mājās ar 2:6 (0:2, 2:1, 0:3) zaudēja Ņujorkas “Rangers” komandai.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Girgensons pirmā perioda devītajā minūtē izslidoja vienatnē pret “reindžeru” vārtsargu Aleksu Georgijevu, taču 23 gadus veco Bulgārijā dzimušo ripu ķērāju pārspēt nespēja.

Latvijas hokejists šajā spēlē laukumā bija deviņas minūtes un 46 sekundes, reizi meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -2. Pēc spēles vairāki “Sabres” līdzjutēji Girgensonam un viņa maiņas partnerim Johanam Lāšonam veltīja skarbu kritiku, norādot, ka latvietis nespēj izmantot savas iespējas, kā arī šajā mačā neveiksmīgi darbojās aizsardzībā.

Šosezon Girgensons 50 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” labā abus vārtus guva vienības labākais snaiperis Džefs Skiners (šosezon jau 36 precīzi metieni), kamēr “Rangers” rindās ar 2+1 izcēlās krievs Vladislavs Namestņikovs, kurš tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Vēl 56.minūtē “Sabres” zaudēja ar 2:3, taču tad astoņu sekunžu laikā ielaida divas ripas, vienā no epizodēm aiz saviem vārtiem rupji kļūdoties Bufalo kluba vārtsargam Līnusam Ulmarkam.

“Sabres” komanda jau vairāk nekā divus mēnešus nav spējusi izcīnīt divas uzvaras pēc kārtas.

“Jūtos ļoti vīlies, jo bija sajūta, ka speram soli pareizajā virzienā. Šis ir izšķirošs sezonas nogrieznis, kurā katrai maiņai un spēles epizodei ir liela nozīme,” pēc zaudējuma teica “Sabres” galvenais treneris Fils Hauslijs.

“Sabres” ar 63 punktiem 57 spēlēs Austrumu konferencē ieņem desmito vietu, bet “Rangers” ar 58 punktiem 57 mačos ir 12. pozīcijā. No “play-off” zonas “Sabres” atpaliek par četriem punktiem, astoto vietu ieņemot Teodora Bļugera pārstāvētajai Pitsburgas “Penguins”.