19 gadus jaunais latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons savā NHL debijas spēlē izcēlās ar vārtu guvumu, tomēr viņa pārstāvētā Bufalos “Sabres” izbraukumā Detroitā ar 1:3 (0:2, 0:0, 1:0) piekāpās “Red Wings”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim

Girgensons savā debijas spēlē tika iekļauts “Sabres” trešajā maiņā un kopumā laukumā pavadīja 11 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu, cīņu noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latviešu uzbrucējs tika atzīts par spēles trešo spožāko zvaigzni. “Sabres” vienīgos vārtus Girgensons guva 53. minūtē pēc detroitiešu vārtsarga Džimja Hovarda neveiksmīgas darbības aizvārtē.

“Red Wings”divus vārtus guva jau pirmajā trešdaļā, kad izcēlās zviedrs Mikaēls Samuelsons un krievs Pāvels Dacjuks.”Sabres” šajā spēlē nerealizēja sešus vairākumus. Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs piektdien savā laukumā pret Otavas “Senators”.