Latvijas hokejists Zemgus Girgensons sestdien izcēlās ar vārtu guvumu, palīdzot Bufalo “Sabres” NHL spēlē ar 4:3 pārspēt Vinipegas “Jets”. Interesanti, ka latviešu uzbrucējs savā laukumā nebija guvis vārtus gandrīz divus gadus – kopš 2015. gada 7. februāra.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā

Pagājušajā sezonā Zemgus guva septiņus vārtus, šosezon līdz vakardienai viņa rēķinā bija četri precīzi metieni, un visi – izbraukuma spēlēs. Pret “Jets” beidzot izdevās iepriecināt arī līdzjutējus savās mājās. “Sabres” pēc diviem periodiem zaudēja ar 1:3, tomēr pēdējā trešdaļā guva trīs vārtus un svinēja uzvaru.

5. janvārī Girgensonam apritēja 23 gadi. Šosezon 39 spēlēs viņam astoņi rezultativitātes punkti (5+3).