Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. “Gribēja mani apbraukt, bet nepaspēja…” Polcijas auto šoferis izraisa avāriju Čiekurkalnā0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Rīgā, Čiekurkalnā šo trešdien, 11.septembrī, gaišā dienas laikā uz taisna un labi pārskatāma ceļa notikusi avārija. Gaujas ielā iepretim 21. namam noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīti divi vieglie auto – policijas “busiņš” un “Renault Laguna”. Vieglais auto saņēmis spēcīgu triecienu, un ar to vairs nav iespējams braukt, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

“Dega zaļā gaisma. Iedegās dzeltenā. Es apstājos, bet aiz muguras brauca policijas mašīna. Acīmredzot nesamazināja ātrumu, gribēja mani apbraukt, bet nepaspēja un vienalga trāpīja. Aizķēra…Sitiens bija stiprs, bet es to pat nesajutu. Nepaspēju pat neko sajust. Visi veseli. Problēmas ir tikai ar automobiļiem,” tā raidījumam stāsta “Renault Laguna” vadītājs Sergejs.

Policija apstiprina Sergeja izteiktās aizdomas par to, kurš tad vainojams notikušajā. Policijas patruļas auto stūrētājs, visticamāk, turpat notikuma vietā jau saņēmis soda protokolu.

“Ceļu satiksmes negadījumu izraisīja Valsts policijai piederīgs transporta līdzeklis. Uz laiku bija ierobežota satiksme virzienā uz Gustava Zemgala pārvadu, taču pēc administratīvo materiālu noformēšanas kustība tika atjaunota visos virzienos, neietekmējot tālāko satiksmi. Šobrīd – tīri distances neievērošana tā bija, kas ir paredzēta administratīvo pārkāpumu kodeksā, kur arī paredzēta administratīvā atbildība,” tā “Degpunktām” skaidroja Valsts policijas pārstāvis Helmuts Staško.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv