Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. aprīlis, 2015
Drukāt

VIDEO: Grupa Kaimiņam velta humorīgu dziesmu “Superdeputāts”

Foto no dziesmas videoFoto no dziesmas video

Grupa “Sāpju kabinets” radījusi humorīgu dziesmiņu “Superdeputāts”, kas, visticamāk, veltīta skandalozajam 12. Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam.

Grupa savā “Facebook” profilā norāda, ka “katrai tautai ir vajadzīgs supervaronis. Mums ir Lāčplēsis, bet problēma ar Lāčplēsi ir tāda, ka viņš ir miris. Miris supervaronis neko daudz nepacīnīsies ar ļaunumu”.

“Tādēļ mēs uzskatām, ka vajag jaunu supervaroni. Bet modernu, populāru un visvarošu. Tādu, kā aprakstījām mūsu jaunajā dziesmā. Kaut nu tāds atrastos….,” raksta grupas pārstāvji.

Viņi norāda arī, ka dziesma veltīta visiem “superdeputātiem”, taču tās vēstījums liecina, ka runa, visticamāk, ir par konkrētu deputātu – Kaimiņu, kurš izcēlies ar vairākām aktivitātēm, kas tiek apdziedātas skaņdarbā.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+