foto no youtube video

Hjūstonas “Rockets” līderis Džeimss Hārdens ceturtdien NBA izslēgšanas spēļu Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē 2,7 sekundes līdz pamatlaika beigām realizēja metienu, palīdzot savai komandai uzveikt pērnās sezonas čempioni Goldensteitas “Warriors”.
“Rockets” savā laukumā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 97:96 (31:18, 24:30, 23:24, 19:24), bet sērijā līdz četrām uzvarām ar 2-1 vadībā ir “Warriors”.

VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

“Pēdējais metiens bija tipisks Hārdenam. Kustība un nobeigums, ko jau pirms tam bijām redzējuši,” komandas līdera pēdējo sekunžu metienu komentēja “Rockets” galvenais treneris Džons-Blērs Bikerstafs.
Ar 35 punktiem Hārdens bija rezultatīvākais savā komandā, bet lietuvietis Donats Motiejūns guva 14 punktus un savāca 13 bumbas zem groziem.

“Warriors” otro spēli pēc kārtas nācās iztikt bez komandas līdera Stīvena Karija, kurš sērijas pirmajā mačā guva potītes savainojumu. Ceturtdien rezultatīvākais viesu rindās bija Marīss Speits, kurš guva 22 punktus.
Svētdien Hjūstonā notiks sērijas ceturtā spēle, un “Warriors” klubs pauž cerību, ka Karijs varēs atgriezties laukumā.

Vēl vienā Rietumu konferences ceturtdaļfinālā spēlē Oklahomsitijas “Thunder” viesos ar 131:102 (27:21, 31:27, 39:20, 34:24) uzveica Dalasas “Mavericks”, sērijā panākot 2-1.
“Thunder” komandas labā 34 punktus guva Kevins Durants, bet 26 punkti un 15 bumbas zem groziem Raselam Vestbrukam, kamēr pretinieku rindās ar 22 punktiem atzīmējās Veslijs Metjūss.

Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē Toronto “Raptors” ceturtdien ar 101:85 (24:17, 29:19, 18:23, 30:26) pārspēja Indiānas “Pacers”, sērijā panākot 2-1.
Pa 21 punktam “Raptors” rindās sameta Demārs Derouzens un Kails Laurijs, bet lietuvietis Jons Valančūns iemeta deviņus punktus un savāca 14 bumbas zem groziem. Pretiniekiem rezultatīvākais bija Pols Džordžs, kurš guva 25 punktus.