×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
20. marts, 2013
Drukāt

Video: “Harlem Shake” dejas dēļ atlaista Oksfordas bibliotekāre

Kadrs no videoKadrs no video

Oksfordas Universitātes bibliotekāre atlaista no darba tāpēc, ka viņas maiņā 30 studenti uzņēma kārtējo “Harlem Shake” videoklipu, vēsta ziņu portāls “Orange News”.

Dekāns sodīja arī studentus, kuri, tērpušies āpša kostīmā un slēpotāja maskā, dejoja 120 gadus vecajā Svētās Hildas koledžas bibliotēkā.

Kā jau visos “Harlem Shake” klipos, vispirms viens cilvēks uzsāk trakulīgu deju aizņemtu studentu pilnajā lasītavā, bet pārējie viņam drīz pievienojas. Viedo dalībnieki ģērbušies visdīvainākajās maskās – vienai no dejotājām bija slēpotāja maska un uzraksts “Free Pussy Riot” (“Atbrīvojiet “Pussy Riot””), bet kādam citam – zirga galvas maska.

Oksfordas Universitātes absolvente Kalipso Neša tika atlaista no darba par svētdienas vakarā uzņemtā klipa “nenovēršanu”. Saniknotie studenti jau uzsākuši kampaņu ar mērķi atjaunot darbā 30 gadus veco bibliotekāri, ziņo laikraksts “The Sun”.

“Šī situācija ir smieklīga. Viņai ar to nav nekāda sakara, viņa vienkārši bija tur,” teica studente Elena Gibsone.

Turklāt studenti vēlas, lai arī viņi paši netiktu sodīti, jo video filmēšana “nevienam netraucēja, jo sākās plkst.23.30 un ilga vien aptuveni septiņas minūtes”.

“Tā ir koledžas lieta,” noteica Oksfordas Universitātes pārstāvis.

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”http://www.youtube.com/embed/KfwNQS_h6Qc” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+