Bobs Hārtlijs uz “Avangard” soliņa.

Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” trešdien savā laukumā Balašihā ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) uzvarēja Astanas “Baris” komandu, nonākot viena panākuma attālumā no Austrumu konferences fināla.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 13

Sērijā līdz četrām uzvarām “Avangard” ir vadībā ar 3-1. Sērijas piektā spēle piektdien notiks “Baris” laukumā.

Par sērijas ceturtā mača varoni kļuva “Avangard” aizsargs Maksims Čudinovs, kurš guva divus vārtus, piedevām viņš izcēlās ar rezultatīvu metienu no savas zonas zilās līnijas, pārspējot “Baris” vārtsargu Henriku Karlsonu. Čudinovs tobrīd panāca 2:1, bet vēl vienu ripu viņš pretinieku cietoksnī iemeta 55.minūtē.

Šī spēle pamatīgi ievilkās, jo otrais periods sākās ar 16 minūšu kavēšanos, jo arēnā bija pārāk slikts apgaismojums.

“Avangard” šosezon Gagarina kausa izcīņā aizvadījusi astoņas spēles, izcīnot septiņas uzvaras.

Tāpat solis līdz Austrumu konferences finālam palicis Ufas “Salavat Julajev” komandai, kas mājās ar 4:2 (3:1, 1:0, 0:1) pārspēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”, sērijā arī panākot 3-1.

Rietumu konferences pusfinālā latviešu uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dinamo” ar 1-3 atrodas iedzinējos pret regulārā čempionāta labāko vienību Maskavas “CSKA”, kamēr Sanktpēterburgas “SKA” ar 3-1 ir vadībā pret Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Gagarina kausa izcīņu piekto gadu pēc kārtas nesasniedza Latvijas komanda Rīgas “Dinamo”.