Sports
Hokejs

VIDEO: Hārtlijs ugunsdzēsēja ķiveri pasniedz Balceram, Ķēniņu sveic ar 100.spēli0


Bobs Hārtlijs (no kreisās), Oskars Batņa un Rihards Marenis uz soliņa priecājas par Latvijas izlases gūtajiem vārtiem.
Bobs Hārtlijs (no kreisās), Oskars Batņa un Rihards Marenis uz soliņa priecājas par Latvijas izlases gūtajiem vārtiem.
Foto: SPUTNIK/SCANPIX/LETA

Latvijas hokeja izlase turpina aizpērn iesākto tradīciju un pēc katras spēles pasaules čempionātā komandas labākajam spēlētājam tiek pasniegta ugunsdzēsēju ķivere.

Pēc sestdien aizvadītās spēles ar Austriju, kurā tika izcīnīta skaista uzvara ar 5:2, “pažarnieku” cepure tika Rūdolfam Balceram, kurš aizvadīja teicamu maču, piedaloties četros no pieciem vārtu guvumiem (1+3).

Tikmēr cits izlases “motors” – Ronalds Ķēniņš – sestdien aizvadīja 100.spēli valstsvienības rindās, jubileju atzīmējot ar iemestu ripu Austrijas izlases vārtu devītniekā. Ķēniņš pēc spēles saņēma dāvanu no Latvijas Hokeja federācijas (LHF), kuru viņam pasniedza organizācijas prezidents Aigars Kalvītis.

Pēc spēles Hārtlijs arī pateicās spēlētājiem par sniegumu, taču uzsvēra, ka šī uzvara pēc iespējas ātrāk jāaizmirst.

Saistītie raksti

“Lieliski trīs punkti. Pirmā spēle, pasaules čempionāts, bijām nervozi. Pirmais periods ok, otrajā kļuvām labāki, bet trešajā sākām mest ripas. Vov, tie bija metieni, Rodrigo, Ronijs, Gints, Larijs. Tie bija lielgabala šāvieni, tā puiši ir jāmet pa vārtiem. Liela uzvara, bet tagad jābūt labi jāpaēd, jāatpūšas un rīt atgriežamies pie sava biznesa. No šīs spēles labākais ir trīs paņemtie punkti, bet mēs ejam tālāk,” uzrunā puišiem sacīja Hārtlijs.

Svētdien plkst.21.15 pēc Latvijas laika Latvijas izlase Bratislavā tiksies ar pagājušā gada pasaules vicečempioni Šveici, kas pirmajā mačā ar 9:0 sagrāva Itāliju.

LA.lv