EPA/LETA

Zviedrijas izlase sev no turnīra tabulas viedokļa pilnīgi nesvarīgajā spēlē Eiropas čempionātā ar 2:0 uzvarēja Franciju.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Pirmos vārtus svensoniem 54. minūtē ar fantastisku sitienu guva Zlatans Ibrahimovičs. Grupu turnīrā tie bija vieni no skaistākajiem vārtiem. Kompensācijas laikā pārsvaru dubultoja Sebastians Larsons.

Zviedrija grupā ar trim punktiem palika pēdējā vietā, Francija ar četriem ierindojās otrajā un ceturtdaļfinalā tiksies ar Spānijas valstsvienību.

{source}
<iframe width=”420″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/vZ_YgI_L_qE” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>