×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
23. maijs, 2018
Drukāt

VIDEO. Iereibušu hokeja vērotāju Rīgas lidostā neielaiž lidmašīnā (3)

Ekrānuzņēmums.Ekrānuzņēmums.

Pagājušās svētdienas vakarā Aleksejs ieradies uz avioreisu Rīga – Kopenhāgena, lai pēc tam tālāk ar vilcienu no turienes dotos uz darbu Zviedrijā. Lidostā, gaidot reisu, vērojuši ar kolēģiem Pasaules čempionāta spēli hokejā. Blakus bijis arī tiešais darba vadītājs, kurš pieļāvis mazliet iedzert alkoholu lidostas bārā – pāris glāzītes, bet vēlāk tas bijis iemesls lidojuma atteikumam, vēstī TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Aleksejs uzskata, ka nav bijis piedzēries. Tomēr viņu lidmašīnā neielaida. Viņš sācis filmēt notiekošo, bet policisti atņēmuši telefonu, izdzēsuši video un beigu beigās Aleksejs nogādāts Narkoloģijas centrā. Vīrietis piekrīt, ka filmēt nav drīkstējis, taču alkohola lietošana, viņaprāt, nav pilnībā aizliegta. Lidostas Rīga pārstāve Laura Karnīte norādīja, ka šis pasažieris bija ieradies pie iekāpšanas lidaparātā ar “stipri jūtamu alkohola smaku” un viņa uzvedība bijusi “neadekvāta”. Lidojums ticis atteikts atbilstoši aviokomānijas “Norwegian” prasībām. Vēlāk mediķi konstatējuši, ka Aleksejs bijis 1,5 promiļļu reibumā.

Plašāk pievienotajā video!

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ir vienreiz jāsūdz tās bezkaunīgās lidasbiedrības eiropas cilvēktiesību tiesā par prettiesiku un ciniski pretlikumīgu pasažiera tiesību pārkāpumu. Ja cilvēks nopirka biļeti – viņš ir jāielaiž, kaut vai tas pa trapu rāpo, ja neielaiž tad jāatgriež atpakaļ nauda par biļeti un jāpiešķir morālā kompensācija.

  2. AĻOŠA PROSŅIS.

  3. Kāda netaisnība!Polšs vēderā un nelaiž!

Draugiem Facebook Twitter Google+