AFP/LETA

Latvijas futbola pussargs Jānis Ikaunieks trešdien guva savus pirmos vārtus Grieķijas čempionātā, bet viņa pārstāvētā Larisas AEL komanda cīnījās neizšķirti.
AEL izbraukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar vienu no savām tiešajām konkurentēm “Veria”.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55

Šī mača 41.minūtē Ikaunieks nopelnīja brīdinājumu jeb dzelteno kartīti, taču tieši viņš pašā pirmā puslaika noslēgumā atklāja mača rezultātu, kad izmantoja partnera piespēli uz vārtu priekšu.

Mača 69.minūtē Džefrijs Sarpongs panāca neizšķirtu, bet cīņas rezultāts vairs nemainījās. Savukārt 87.minūtē Ikaunieks tika nomainīts.
Zīmīgi, ka tieši pret “Veria” komandu Ikaunieks šī mēneša sākumā piedzīvoja debiju Grieķijas čempionātā, nākot AEL sākumsastāvā, bet pēc pirmā puslaika tiekot nomainīts. Savukārt otrajā spēlē pret “Platanias” vienību viņš aizvadīja visu otro puslaiku.

Pagājušajā svētdienā AEL bija jātiekas ar UEFA Eiropas līgas dalībnieci Saloniku PAOK, taču pārāk dziļa sniega dēļ mačs tika atcelts.
Ikaunieks ar vārtu guvumu oficiālos mačos nebija izcēlies vairāk nekā divus gadus, jo pēc pārcelšanās no Latvijas kluba “Liepāja” viņš Francijas vienībā “Metz” nespēja atzīmēties kaut ar vienu vārtu guvumu.

Ikaunieks decembra beigās Grieķijas klubam AEL pievienojās no Francijas augstākās līgas vienības “Metz”.

Larisas vienība ar 14 punktiem 15 spēlēs kopvērtējuma tabulā ieņem 13.vietu 16 komandu konkurencē, kamēr tai uzreiz seko “Veria”, kas iekrājusi par diviem punktiem mazāk.