Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Ikšķilē dzērājšoferis aizbēdzis no policijas, pēc tam – piebraucis atvainoties10

Ekrānuzņēmums.

Reģionālās pašvaldības policijas patruļa, ap plkst. 1.00 naktī, saņēmusi ziņu par kādu, iespējams, apreibušu “Peugeot” stūrētāju. Pēdējo reizi aizdomīgais vīrietis tika redzēts lielveikala stāvvietā pašā Ikšķiles centrā, tikai dažu desmitu metru attālumā no vietējā policijas iecirkņa, informēja TV3 raidījums “Degpunktā”.

Tikai minūti vēlāk policija pamanījusi aprakstam atbilstošu “Peugeot”. Pārliecinoties, ka arī tā numura zīme sakrīt ar izsaucēja teikto, lūguši šoferi piestāt. Taču stūrētājs, izdzirdot sirēnas, nevis bremzējis, bet gan piespiedis gāzes pedāli, un negaidīti sākusies visai strauja pakaļdzīšanās.

Mazais franču auto izrādījies neticami ātrs – visai pārliecinoši atrāvies no vajātājiem. Jau pēc pāris minūtēm patruļai tomēr nācās atzīt savu sakāvi. Ziņa par aizbēgušo nodota apkārtnē patrulējošajiem kolēģiem, un ekipāža atgriezusies Ikšķilē. Tomēr pēc pusotras stundas ceļu policiju sagaidījis patiesi neticams pavērsiens, kad viņiem esot pamājis kāda pretim braucoša “Opel” šoferis.

Drīz vien kārtības sargi jau sniegušies pēc alkometra, lai pārbaudītu aizbēgušā vaļsirdības iemeslu, un atklājies, ka šoferim tik tiešām iepriekš bijis pietiekams iemesls, lai mēģinātu aizlaisties. Alkometrs viņam uzrādīja visai iespaidīgu reibumu (2,08 promiles). Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija, kas pārņēmusi turpmāko lietvedību.

Šajā situācijā jaunajam vīrietim nācies šķirties no tā automobiļa, pie kura stūres viņš pieķerts reibumā, kā arī būs jāsaņem sods par bēgšanu no policijas. Visticamāk, viņš zaudēs ne tikai no autovadītāja apliecību, bet arī no četriem cipariem rakstāmas naudas summas.

LA.lv