×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
28. septembris, 2016
Drukāt

VIDEO: Iļģuciemā izplatīti provokatīvi reklāmas bukleti (5)

Kadrs no videoKadrs no video

Rīdzinieki sašutuši par Iļģuciemā izvietotu valodu apguves sludinājumu, kurā informācija sniegta tikai krievu valodā, turklāt tajā latviešu valoda nodēvēta par svešvalodu, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

“Iespēja mācīties svešvalodas (latviešu, angļu, krievu, vācu)” – citāts no sludinājuma, kas sniedz informāciju tikai un vienīgi krievu valodā, informācija izvietota pie Iļģuciema daudzdzīvokļu namu kāpņu telpām.

Ārprāts, stulbums, ņirgāšanās – tā sludinājumu raksturo raidījuma uzrunātie Iļģuciema iedzīvotāji, uzskatot, ka informatīvā materiāla autors apkauno Latviju un tās galveno simbolu –latviešu valodu.

Savukārt Valsts valodas centrā (VVC) informē, ka šāda informācijas pasniegšana ir pretlikumīga.Latviešu valodas aizstāvji sazinājušies ar sludinājuma autori, kundzi vārdā Jeļena, un likuši vai nu likvidēt pretlikumīgo informāciju, vai papildināt to ar informāciju latviešu valodā.

Tomēr arī pēc VVC rīkojuma lapas ar informāciju tikai un vienīgi krievu valodā aizvien rotā namu kāpņu telpas.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Man ka lielai nacionālistei un patriotei šis tomēr neliekas tik apkarojams noziegums kā piem. valsts galveno amatpersonu politiskās maucības – pakļaušanas masu migrācijas plānam, ebreju restitūcijas, TUA tirgošana un kapitala izpārdosana krieviem.
    Nu krieviņiem latviešu valoda ir svešvaloda. Tapat ka angļu valoda mūsu migrantiem vlielbritānija val vācu valoda mūsu migrantiem vācijā. Galvenais ir neatbalstīt imperiālistisku politiku un NELAIST seit migrantus.
    Labi nav, ka sadi cilvēki pie mums dzīvo lielā skaitā, bet jakaro ir ar cēloņiem (politiķu nodevību). sekas apkarot nav pareizākais un efektīvākais.

  2. Bet runcis mierīgi ņammā un DP snauž!

  3. Tur ir jāpieslēdzas visiem dienestiem sākot no prusaku indētājiem un beidzot ar ugunsdzēsējiem un vidiem un jāpadara tai vatņicai dzīve neciešama.

Draugiem Facebook Twitter Google+