Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Inčukalnā pieķer šoferi bez tiesībām: braukā riņķī ar cita auto numurzīmēm0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Inčukalnā policistu uzmanību piesaistījis kāds aizdomīga izskata auto. Tam aizmugurējais stikls bijis aizsegts ar plēvi. Pārbaudot auto atklājies, ka tā vadītājam atņemtas tiesības pirms vairākiem gadiem, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Laikā, kad Inčukalna centrā vēl vērojama liela rosība un daudz vietējie atgriežas mājās no darba, pašvaldības policisti ļaužu pilnajās ielās ievērojuši kādu spēkratu. Tas izcēlies uz pārējo auto fona.

Automašīna bija sasista no vairākām pusēm, tās aizmugurējais stikls bija aizsegts ar plēvi. Tāpēc policisti nolēmuši pārbaudīt, vai šis auto vispār var piedalīties ceļu satiksmē.

Policijas apturētais vīrietis neesot slēpis savu identitāti. Pēc datu bāzes pārbaudes atklājies, ka šim šoferim par smagiem pārkāpumiem ceļu satiksmē jau pirms vairākiem gadiem atņemta vadītāja apliecība.

Saistītie raksti

Drīz vien atklājies arī fakts, ka viņa automašīnai piestiprinātās numurzīmes pieder kādam pavisam citam transporta līdzeklim.

Uz notikuma vietu tika izsaukti ceļu policisti, kuri pārņēma lietas izmeklēšanu  – pēc formalitāšu nokārtošanas vīrietis projām devies kājām.

Aizturētās personas mašīna nonāca policijas maksas stāvlaukumā.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv