Sports
Basketbols

VIDEO: Interneta hits – basketbola komentētājs Lietuvā sūta sveicienus uz ASV 16

Basketbola pasaulē šajās dienās viena no interesantākajām ziņām saņemta no Lietuvas, kur pieticīgais Prienu-Birštonas “Vytautas” klubs noslēdzis līgumu ar brāļiem Liandželo un Lamelo Boli no ASV.

Abi gados jaunie spēlētāji (19 un 16 gadi), kuru vecākais brālis Lonzo pārstāv NBA vienību Losandželosas “Lakers”, Lietuvā ieradīsies nākamā gada sākumā un, iespējams, otrdien internetā vēroja savas nākamās komandas spēli pret Kēdaiņu “Nevežis”. Televīzijas komentētājs translāciju sāka angļu valodā, sūtot īpašus sveicienus Bolu ģimenei. “Esiet sveicināti Lietuvā, esiet sveicināti Lietuvā, esiet sveicināti Lietuvā, brīnišķīgajā basketbola zemē,” nodziedāja komentētājs.

Liandželo Bols sezonu iesāka Kalifornijas Universitātes vienībā, bet novembrī kopā ar vēl diviem komandas biedriem par saulesbriļļu zādzību tika aizturēti Ķīnā. Basketbolisti tika atbrīvoti pēc ASV prezidenta Donalda Trampa iejaukšanās, bet pēc tam Liandželo Bols pameta Kalifornijas Universitātes komandu. Savukārt, Lamelo oktobra sākumā pameta savu vidusskolas komandu un viņu mājās trenēja tēvs Lavārs, kurš basketbolu spēlēja koledžas gados, bet profesionālajā līmenī bija Nacionālās amerikāņu futbola līgas (NFL) spēlētājs.

LA.lv