Latvijā
Sabiedrība

VIDEO: Internetā tirgo armijas pārtikas pakas. Vai tā drīkst?2

Ekrānuzņēmums

Interneta lietotājus pārsteidzis kāds sociālā tīkla “Facebook.com” sludinājumu lapā ievietots paziņojums, kurā par pieciem eiro piedāvā iegādāties armijas pārtikas pakas, vēstīja TV3 raidījums “Bez tabu”.

Sludinājumā nav norādīts, kas īsti pakās ir iekšā. Taču fotogrāfija apliecina, ka pieejamas vismaz sešas pārtikas pakas.

Fotogrāfiju aplūkojis arī Nacionālo bruņoto spēku Nodrošinājuma pavēlniecības pārstāvis majors Imants Freibergs, kurš atzīst, ka vizuālais izskats ir identisks tām, kuras saņem Latvijas karavīri.

Latvijas karavīriem piedāvā dažāda veida paciņas. Visās no tām ir pamatēdiens, piemēram, rīsi ar gaļu, rieksti vai žāvēti augļi, kāds našķis, ievārījums vai medus, kā arī kafija un tēja.

Saistītie raksti

Majors stāsta, ka, iespējams, sludinājumu autors ir karavīrs, kurš pie paciņām ticis mācību laikā, taču izvēlējies ieturēties ar savu līdzi paņemto maltīti, tāpēc šīs paciņas ir nonākušas pie viņa.

Ko ar pārtikas pakām darīt? Tas paliek pašu karavīru ziņā. Tomēr šo konkrēto gadījumu izmeklēšot Militārā policija, lai noskaidrotu, kā persona pie pakām tikusi.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv