Mobilā versija
+13.8°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
12. novembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Internetu “spridzina” asprātīgs video: uz ko gatavas mātes, lai tiktu pie mazbērniem

Kadrs no Youtube.comKadrs no Youtube.com

Ne jau tikai Latvija vien satraucas par zemo dzimstību. Video stāsta, cik katastrofāli krītas dzimstība Dānijā, un ir sievietes gados, kas skumst, ka varbūt nekad nepiedzīvos iespēju būt par vecmāmiņām. Kāda māte aizdomājas, kā gan viņa varētu palīdzēt savam bērnam tikt pie atvasītes un pati līdz ar to – pie mazbērna.

Ar zinātnisku pamatojumu, proti, ka brīvdienu laikā cilvēkiem ir vairāk seksa, viņas tiek mudinātas iegādāties savām atvasēm ceļojumus. Turklāt – ir no svara, kur atvaļinājums noris. Jo siltākās zemēs, jo labāk, ceļojums ar nakšņošanu kempingā var “nenostrādāt”. Komfortam arī ir nozīme. Un aktivitātēm. Aktīvas brīvdienas palīdz izstrādāties endorfīniem un labāk apasiņo dzimumorgānus… Tas viss palielina iespēju sievietei apaugļoties. Reklāma liecina – aizsūti savu pieaugušo bērnu aktīvā atpūtā, un pēc deviņiem mēnešiem tev ir cerība sagaidīt mazbērnu.

Pat ja jūsu “bērns” iegrimis interneta spēlēs, jūs varat rīkoties mazliet proaktīvi un uzdāvināt viņam ceļojumu – nekad nevar zināt, ko panāk aktīvas brīvdienas.

Dariet to mātēm – dariet to Dānijai! – tāds ir  reklāmas sauklis.

Un, kā jau reklāmā, maziem burtiņiem brīdinājums: mazbērns pēc deviņiem mēnešiem netiek garantēts.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+