Mobilā versija
+3.6°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
8. jūlijs, 2015
Drukāt

VIDEO: Ivetas Vējones prioritāte būs darbs ar bērniem (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Raimonds Vējonis ar dzīvesbiedri Ivetu mūzikas festivālā "Summertime" pērn Jūrmalā.

Jaunievēlētā Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone plāno iesaistīties dažādos projektos, visticamāk, tie būs saistīti ar bērniem.

“Tā kā pēc izglītības esmu pedagoģe, visdrīzāk, tas viss saistīsies ar bērniem. Bērni būs mana prioritāte,” šorīt Latvija Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” sacīja Vējone.

Viņa arī teica, ka ir lepna par savu dzīvesbiedru. “Ir uztraukums, bet arī lepnums gan man, gan bērniem par to, ka mūsu tētis kļūs par Valsts prezidentu,” viņa teica.

Kā ziņots, nākamais Valsts prezidents Raimonds Vējonis, stājoties prezidenta amatā, šodien plkst.9 Saeimā dos svinīgo solījumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. pa, pa, pa. here we stop! prezidenta kundze Iveta Vējone neplānoja un neplānoja iesaistīties dažādos projektos, visticamāk, saistītos ar bērniem, bet tagad plāno? kas mainījies? pārtapusi no vienkārši Vējoņa kundzes Ivetas Vējones par prezidenta kundzi Ivetu Vējoni? so what?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (43)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+