Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Izpalīdzīgs aculiecinieks likumsargiem palīdz notvert garnadzi0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto RPP

Pateicoties kādam vērīgam motociklistam, likumsargiem izdevies aizturēt kādu garnadzi, kurš apzaga degvielas uzpildes staciju, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

5.jūnija naktī ap pulksten 2.00 Nometņu ielā pie RPP patruļauto piestāja kāds motociklists, kurš pastāstīja, ka pirms brīža netālu esošajā degvielas uzpildes stacijā “Virši” notikusi zādzība – kāds vīrietis nozadzis alkoholu un aizbēdzis. Motociklists stāstīja, ka vaininieku mēģinājis atrast pats saviem spēkiem un pat pamanījis uz ielas, taču neesot varējis piezvanīt policijai, jo esot izlādējies mobilais tālrunis.

Izpalīdzīgais aculiecinieks aprakstīja zagļa pazīmes un norādīja virzienu, kādā zaglis devies. Ņemot vērā, ka policisti tieši tajā brīdī tikko bija braukuši garām iedzīvotāja norādītajai vietai, bet nevienu aprakstam atbilstošu personu nebija pamanījuši, bija skaidrs, ka zaglis visdrīzāk iegājis kādā netālu esošā veikalā vai spēļu zālē.

Nedaudz vēlāk kārtības sargi, apsekojot spēļu zāli “Fēnikss” pamanīja iespējamo vaininieku un nogādāja viņu degvielas uzpildes stacijā atpazīšanai. Kad pārdevēja zagli bija atpazinusi, 21 gadu vecais vīrietis vēl mēģināja pārdevējai lūgt, lai viņa dod iespēju samaksāt par nozagtajām precēm, taču kundze bija nelokāma. Noskaidrots arī tas, ka degvielas uzpildes stacijā jau bija viesojušies Valsts policijas (VP) darbinieki, kuri bija pieņēmuši iesniegumu par zādzību.

Vaininieks nogādāts VP, kur par notikušo uzsākts kriminālprocess.

LA.lv