Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Izsalcis huligāns cenšas ielauzties slēgtā Bolderājas picērijā0


Bolderājas “Picu darbnīcā” cenšas ielauzties huligāns.
Bolderājas “Picu darbnīcā” cenšas ielauzties huligāns.
Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Kāds jauns puisis kopā ar savu kolēģi stājās pretī trim huligāniem, kuri Bolderājā Rīgā centās ielauzties picērijā uzreiz pēc tās darba laika beigām. Viens no viņiem ir iemūžināts ēdināšanas iestādes videonovērošanas kameras atmiņā, šovakar vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Bolderājā, Gobas ielā 10 jau kādu laiku  strādā “Picu darbnīca”, diemžēl pagājušajā trešdienā jau astoto reizi šīs ēstuves darbinieki piedzīvojuši uzbrukumu.

Kāds vīrietis ar bruģakmeni centies izsist durvju stiklu un, iespējams, ko nozagt.

Taču izskatījies pārāk daudz iedzēris, lai nodomu īstenotu līdz galam. Picērijas darbiniekiem radušās aizdomas, ka šajā uzbrukumā iesaistīti trīs cilvēki.

Vīrieši esot draudējuši, bet “Picu darbnīcas” darbinieks licis viņiem nomierināties un palikt uz vietas. Tomēr huligāni iekāpuši autobusā un aizbraukuši.

Tagad galvenais uzbrukuma īstenotājs – stikla izsitējs – izsludināts meklēšanā, ziņo “Degpunktā”. Videonovērošanas kamerā gan minimāli redzama vaininieka seja.

Ja jūsu rīcībā ir informācija par to, kur meklējams picērijas stikla sitējs, zvaniet Picu darbnīcai pa tālruni 20755777 vai policijai pa tālruni 110, lūdzot savienot zvanītāju ar Bolderājas iecirkni.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv