Sports
Hokejs

VIDEO: Jāgrs savos 47 gados joprojām izcils – četri vārti un ceļazīme uz Čehijas ekstralīgu0


Jaromīrs Jāgrs arī 47 gados nav zaudējis vārtu gūšanas garšu.
Jaromīrs Jāgrs arī 47 gados nav zaudējis vārtu gūšanas garšu.
Foto: Roman Mareš/”Kladno “Rytiri”

Hokeja leģenda Jaromīrs Jāgrs savos 47 gados joprojām ir izcilā formā, jo piektdien viņš iemeta četrus vārtus, palīdzot dzimtajai “Kladno” komandai izcīnīt ceļazīmi uz Čehijas hokeja ekstralīgu.

“Kladno” komanda piedalās četru komandu pārspēļu turnīrā, cīnoties par divām ceļazīmēm uz ekstralīgu. Piektdien Jāgra pārstāvētā komanda viesos ar 4:2 uzvarēja “Česke Budejovice” hokejistus un divas kārtas pirms četru apļu turnīra beigām garantēja otro vietu un ceļazīmi uz valsts spēcīgāko hokeja līgu.

Jāgrs bija lielisks, jo guva visus četrus “Kladno” vārtus.

47 gadus vecais uzbrucējs pēc spēles žurnālistiem sacīja, ka Lielās pietdienas pirmo daļu pavadījis baznīcā, no kuras devies uz spēli. Ģērbtuvē Jaromīram uz plauktiņa atradās arī ikona.

Ar raženu un sirmu bārdu noaugušais Jāgrs pēc spēles kopā ar komandas biedriem ar dziesmām arī nosvinēja panākumu, pateicoties arī kluba līdzjutējiem.

Jāgrs desmit pārspēļu turnīra mačos ir guvis desmit vārtus un trīs reizes asistējis partneriem, būdams rezultatīvākais spēlētājs šajā miniturnīrā, kurā bez “Kladno” un “Česke Budejovice” komandām spēlē arī Pardubices “Dinamo” un Homutovas “Pirāti”.

Saistītie raksti

Šosezon Čehijas ekstralīgā spēlēja arī vesels pulks Latvijas hokejistu, kuriem nākamajā sezonā, ja vien Jāgrs turpinās karjeru, būs iespēja uzspēlēt pret pasaules hokeja leģendu. Viņš šosezon uz ledus gan kāpa tikai čempionāta otrajā pusē, labāko formu sasniedzot tieši uz izslēgšanas spēlēm.

“Vai turpināšu karjeru? Neko nesolu, taču nesaku, ka nespēlēšu,” pēc mača norādīja Jāgrs, kurš sacīja, ka pirms pārspēļu turnīra tikai retais ticējis, ka “Kladno” izcīnīs ceļazīmi uz ekstralīgu, kur šis klubs iepriekš spēlēja pirms pieciem gadiem.

LA.lv