Latvijā
Sabiedrība

VIDEO: Jāņa Čakstes mazmeita piedzīvo pazemojumu Rīgas ostā0

Foto LETA

Viesojoties Latvijā, Rīgas ostā pazemojumu un nepatīkamus mirkļus piedzīvojusi valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes mazmeita Barbara Radinga, vēstīja LTV raidījums “4.studija”.

Čakstes mazmeita Latvijā bija ieradusies uz jaunas ekspozīcijas atvēršanu Jāņa Čakstes dzimtajās mājās “Aučos”. Pēc viesošanās Latvijā sieviete ar dēlu Verneru devās uz Rīgas pasažieru ostu, lai ar prāmi “Tallink” atgrieztos Zviedrijā. Jau iepriekš, pērkot biļetes, bija pieteikts, ka kundze pārvietojas ratiņkrēslā un ostā būs nepieciešama palīdzība, lai nokļūtu līdz prāmim.

Barbaras dēls pats stūmis ratiņkrēslu, taču lūdzis, lai ostas darbinieki palīdz līdz prāmim aiznest somas. Vīri atteikušies palīdzēt, sakot, ka “vai nu viņi stums ratiņkrēslu vai nedarīs neko.

Saistītie raksti

Vienladzīgu attieksmi izrādījusi arī biļešu kontroles darbiniece, kura izlikusies nedzirdam dēla jautājumu – kā lai nokļūst līdz prāmim, ja viņš stumj ratiņus, bet somas neviens nepalīdz nest.

“Tallink” pārstāve Baiba Muceniece raidījumam skaidroja, ka uzņēmums ir informēts par notikušo, pieļaujot, ka tā, iespējams, bijusi kļūme komunikācijā. Viņa arī norādīja, ka pasažieru terminālī apkalpojošo personālu nodrošina Rīgas pasažieru osta.Rīgas pasažieru ostas pārstāvji komentāru par notikušo nav snieguši.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv