×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Jānis Šipkēvics: Kad Ilze man pateica, ka būsim trijatā, ieturēju nelielu pauzi, tāpat kā mani bērni (7)

Foto - skaties.lvFoto - skaties.lv

Jaunākajā raidījuma “Profesija – mamma” epizodē galvenā tēma ir vecāku attiecības. Kāpēc tik daudz pāru nespēj saglabāt savas ģimenes. Kā jūtas bērni, kad vecāki nolemj iet katrs uz savu pusi. Raidījumā ar savu dzīves pieredzi dalās Radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics seniors. Jānim ir trīs bērni, un viņš ir piedzīvojis divu laulību šķiršanu.

Par savu pirmo attiecību pieredzi Jānis stāsta, ka apprecējies ļoti jauns – 21 gada vecumā. Vecākais dēls Jānis bijis savu vecāku skolotājs, kurš licis saprast un “parādījis”, kā bērns jāaudzina. Jānis Šipkēvics juniors: “Kad es biju maziņš, tētis bija ļoti priecīgs par mani. Taču viņš bija ļoti skrienošs. Ļoti epizodisks, bet es to saprotu. “Vecāki izšķīrušies, kad mazajam Jānim bijuši 12 gadi.

Jānis Šipkēvics seniors: “Šajā pasaulē mums ir paredzētas lietas, kas ar mums notiks.” Savu otro sievu un meitas Tīnas mammu Jānis ir saticis pēc trīs gadu ilgas vecpuiša dzīves.

Savas tagadējās attiecības Jānis dēvē par Ziemassvētku brīnumu, kas tikai stiprina pārliecību, ka nekas uz šīs zemes nenotiek nejauši. Ziemassvētku vakarā “Arēnā Rīga” bijusi hokeja spēle. Jānis vēlējies būt cilvēkos, tādēļ devies uz “Arēnu”. Spēles pārtraukumā iepazinies ar savu tagadējo dzīvesbiedri Ilzi Jermacāni. Dinamo toreiz zaudēja, bet skatītāji uzvarējuši – 1:4 Jāņa un Ilzes labā.

http://skaties.lv/sievietei/janis-sipkevics-kad-ilze-man-pateica-ka-busim-trijata-ietureju-nelielu-pauzi-tapat-ka-mani-berni/

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Ar vinu viss kartiba. Ka tam jaunajam neriebjas veci?

  2. Vairāk jābrīnās, ka tik lielā vecumā jaunai meitenei uztaisa bērnu un – kā pats saka- esot juties samulsis… Vai brīnījās par viagras labo iedarbību? Par jaunās sievietes noprecēšanu gan nedomā!

  3. Nevajag spriest tik vnk par cilvēkiem… neviens nav pareizs vai nepareiz. Mēs visi esam cilvēki un tā arī rīkojamies..Ja vairs nav nekā kopīga..kāpēc mocīt sevi un citus…

  4. Atradis ar ko dižoties taisni riebj. Ir nācies runāt ar bērniem kuru vecāki šķiras tā ir liela psiholoģiska trauma un sakropļots uzskats par pāru attiecībām un bailes veidot savas attiecības. Un ko tāds papucītis var iemācīt… Pats tā arī no dzīve neko nav iemācījies, tikai egoistiski meklēt pašlabumus. Attiecibās jāatrod kompromisi un prasmi risināt radušās problēmas nevis ik pēc brītiņa paraut fraciņu. Tik reizes viss ir ne tā neko labu neliecina kā tautā saka aizgāja pa rokām. Un tak laikam šī arī nebūs pēdēja reize ieradumam liels spēks… Nu jau viss liekas pavisam nenopietni.

Draugiem Facebook Twitter Google+